ShapeShapeauthorShapechevroncrossShapeShapeShapeGrouphamburgerhomeGroupmagnifyShapeShapeShaperssShape
The information below is presented by ThePigSite.com on behalf of PIC.
If you wish to contact PIC you can do so by visiting their

Delivering healthy genetic improvement to pig industries around the world.

PIC Czech RepublicVítejte na internetových stránkách spolecnosti Ceská PIC s.r.o. Cílem spolecnosti Ceská PIC s.r.o. je být pro ceské a slovenské chovatele prasat predním dodavatelem špickového genetického materiálu a s tím souvisejícím poradenstvím a službami.

PIC je dodavatel špickového plemenného materiálu po celém svete. Díky použití vedeckých principu selekce je u našich linií prasat maximálne využíván prirozený biologický potenciál zvírat (samozrejme bez jakýchkoli genetických modifikací) a díky tomu jsou naše linie prasat v každé nové generaci zdokonalovány. Krížením techto linií a produkcí plemenného materiálu pro naše zákazníky se zabývají pouze speciální rozmnožovací chovy s jedinecným zdravotním statusem.

PIC koncentruje svoje investice do technologií a služeb, které zlepšují ekonomiku chovu prasat u našich zákazníku. Naše investice do techto technologií umožnují našim zákazníkum co nejefektivnejší výrobu veprového masa ve špickové kvalite. PIC je svetová jednicka v oboru šlechtení prasat pusobící ve více než 30 zemích


Further Regional Information
Copyright 2018 - All Rights Reserved